Találatok száma: 270

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Térfélcsere után kapitulált az egyetemi focicsapat
    2016-05-29 19:19:55
    A csoport második helyéért csatázó Budakalász viszonylag magabiztosan nyer a Gödöllői EAC vendégeként
  2. Idén is csapatbajnoki finalista a Gödöllői EAC vezette atléta-egyesülés
    2016-05-16 09:39:02
    Ebben az évben az Ikarus BSE legjobbjaival jött létre a közös formáció, amely 2. lett a Keleti-csoport debreceni elődöntőjében
  3. Megújul a gödöllői egyetem atlétikai pályája
    2016-04-01 11:18:28
    A rekonstrukció mintegy 40 millió forintos kiadást jelentő első fázisában a futókörön belüli területek kapnak rekortán-borítást
  4. Taroltak a Gödöllői EAC atlétalányai a fedett pályás összetett ob-n
    2016-02-15 10:49:03
    Renner Luca felnőtt és junior bajnok lett, Ajkler Eszter egy ezüst- és egy bronzérmet nyert, Kriszt Katalin harmadikként végzett
  5. Bajnoki ezüstéremig menetelt a Gödöllői EAC férfi kardcsapata
    2015-12-20 20:41:14
    A bombaerős Vasas ellen léptek pástra a döntőben az egyetemi klub pengeforgatói. A piros-kékek átgázoltak rajtuk
  6. Hatodikként zárta a vívó ob-t Gémesi Csanád
    2015-12-19 15:59:25
    A Gödöllői EAC kardozója Szatmári Andrástól kapott ki a legjobb nyolc között. A csapatversenyben vigasztalódhat
  7. Drámai módon hiúsult meg a Gödöllői EAC vezette atlétaformáció csapatbajnoki cím(védés)e
    2015-09-13 18:51:35
    Egyetlen pont döntött. A tavalyi második lett az idei győztes. 750 ezer forinttal kevesebbet kerestek az összefogás szereplői
  8. Soos Levente ugrott a legmagasabbra Varsóban
    2015-09-10 18:45:05
    A Gödöllői EAC atlétája 146 centiméteres eredménnyel nyerte a Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékokat
  9. Atlétapalántákat toboroz a Gödöllői EAC
    2015-09-04 10:21:10
    Szeptemberben várják a 2003-2007-es születésű gyerkőcök jelentkezését az egyetemi pályán
  10. Gödöllői aranyakról is szól az atléták országos bajnoksága
    2015-08-07 18:51:04
    Augusztus második hétvégéjén Székesfehérvár ad otthont a sportág legjelentősebb hazai megmérettetésének
  11. Három századon múlt Répási Petra bronzmedálja a junior Eb-n
    2015-07-18 17:06:35
    A Gödöllői EAC gátfutója már rajt után hátrányba került a döntőben. Küzdött, de mégsem fért fel a dobogóra
  12. Junior csúccsal hangolt az Eb-re Répási Petra
    2015-07-08 14:36:47
    A Gödöllői EAC 100 méteres gátfutója 9 századmásodpercet faragott le június végi rekordjából a Gyulai István Memorialon
  13. Kovács Zoltán elődöntős az universiadén
    2015-07-08 07:24:40
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban idénybeli legjobbjával repesztett a top 24 atléta közé
  14. Universiade-bronzérmes lett Valkai Ferenc
    2015-07-05 08:52:51
    A Gödöllői EAC Egyesült Államokban tanuló kardozója az egyéni küzdelem után állhatott fel a dobogóra Dél-Koreában
  15. Répási Petra országos csúcsot futott a junior ob-n
    2015-06-29 18:50:42
    Rajta kívül Ajkler Eszter is aranyat nyert a Gödöllői EAC színeiben a vadonatúj miskolci atlétikai küzdőtéren
  16. Világversenyekre utaznak a Gödöllői EAC ifjúsági atlétái
    2015-06-28 15:51:00
    Kolumbiában és Grúziában lesz jelenése három lánynak és egy fiúnak júliusban
  17. Kiváló eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői diákolimpikon atléták
    2015-06-05 16:44:02
    Minden éremből jutott a helyi tanodák – GEAC-ban erősödő – versenyzőinek az országos döntőkben
  18. Ifjúsági vb-t érnek a fantasztikus eredmények
    2015-05-29 08:57:10
    A Gödöllői EAC két atlétája, Renner Luca és Kovács Emma teljesítették a kiküldetési szintet. Caliba utazhatnak
  19. Egygólos GSK II. siker a baleset miatt késve kezdődött meccsen
    2015-05-17 19:15:39
    A Gödöllői EAC ismét magabiztos volt vendéglátóként. Ezúttal a Püspökhatvannak rúgtak egy ötöst
  20. Meddő csatárok, konyhára küldött játékvezetőnő
    2015-04-04 18:18:03
    Nem bírt a Turával a Gödöllői SK, pokoli második félidőt produkálva kapott ki a Gödöllői EAC focicsapata
  21. Két helyen múlt Kaptur Éva középdöntőbe jutása
    2015-03-07 10:37:27
    A Gödöllői EAC sprintere ötödikként ért célba futamában a prágai fedett pályás Eb-n, 60 méteren. Nyolc századdal maradt el a folytatástól
  22. Öt éremmel gazdagodtak a Gödöllői EAC atlétái
    2015-02-09 12:56:15
    Emellett számos, értékes helyezést is elértek a fedett pályás serdülő és újonc országos magyar bajnokságon
  23. A Gödöllői EAC-é az ország harmadik legjobb kardcsapata
    2014-12-21 15:49:27
    Nem maradt érem nélkül az egyetemi klub a vívók országos bajnokságán. Bronzot nyertek aranyvasárnap
  24. Gémesi Csanád a hetedik helyig jutott a vívó ob-n
    2014-12-19 15:34:26
    A Gödöllői EAC kardozóját az olimpiai bajnok Szilágyi Áron állította meg a negyeddöntőben
  25. Belepiszkított a Csömör a GSK II. sikerszériájába
    2014-10-05 17:40:55
    Kiütötte riválisát a Gödöllői EAC csapata a megyei másodosztályban, Menyhárt Péter triplázott
  26. Meghaladta az egyetemi szintet a bajnokaspiráns
    2014-09-28 19:11:57
    Három napon belül kétszer kapott öt gólt a Gödöllői EAC focicsapata, amely ikszre mentette a második félidőt a Kisnémedi ellen
  27. Gödöllői atléták is részesülnek a csapatbajnoki címért járó ötmilliós pénzdíjból
    2014-09-15 08:49:19
    Magabiztos, harminchárom pontos előnnyel verte riválisait a GEAC-BEAC-Ikarus fúzióval létrejött triumvirátus
  28. Gólzáporos meccset nyert a GSK II. Galgamácsán
    2014-09-14 18:33:57
    Második mérkőzésén a Gödöllői EAC megszerezte első bajnoki pontját, miután egyenlített az Erdőkertes ellen
  29. Kölyökatlétákat toboroz a Gödöllői EAC
    2014-08-11 09:44:54
    Szeptembertől várják a 2002-2006-os születésű, gyors, ügyes gyerekeket az egyetemi pályán
  30. Világbajnoki bronzérmes csapat tagja Gémesi Csanád!
    2014-07-21 17:01:18
    Az olaszokat is verve, öt év után vívhatott éremért a magyar kardválogatott. A kisdöntőben drámai csatában nyertünk a házigazda oroszok ellen